محبوب‌ترین زبان‌ های تجاری

0
3133
محبوب ترین زبان تجاری

یادگیری محبوب‌تری زبان های تجاری می‌تواند به شما در توسعه کسب‌وکار یا استخدام در سازمان‌های بین‌المللی کمک نماید در این مطلب 6 زبان بین‌المللی تأثیرگذار در آینده کسب‌وکار شما معرفی می‌شود.
مدیران همیشه به دنبال راهی برای پیشرفت کسب‌وکار خود هستند ارتباطات بین فرهنگی کلید موفقیت رهبران نامجو است به‌کارگیری زبان ملی بر حضور و ماندن در بازار بین‌المللی و ارتباطات تجاری تأثیر می‌گذارد.

محبوب‌ترین زبان‌ های تجاری بین‌المللی

زبان تجاری چینی – ماندارین

زبان چینی ماندارین را بیش از یک بیلیون نفر در جهان صحبت می‌کنند ( نسبت 2 به 1 به صحبت کنندگان زبان انگلیسی دارد)، این زبان همچنین در چین بیشتر صحبت می‌شود چین دومین کشور اقتصادی جهان است افراد تجار با یادگیری این زبان تجاری ماندارین در کسب‌وکار خود سریع رشد نمایند.

زبان تجاری اروپایی – آلمانی

آلمانی‌ها بزرگ‌ترین صادرات به آمریکا دارند و بزرگ‌ترین بازار را برای کالاهای انگلیسی و اقتصاد اروپا دارند

زبان تجاری عربی – مسیری برای ورود به بازار خاورمیانه

نزدیک به 300 میلیون مردم ، زبان عربی در جهان صحبت می‌کنند در نفت ، ساخت‌وساز و املاک تجاری مدیران اجرایی عربی حضور دارند علاوه بر آن از سال 2010 به بعد سرمایه‌گذاری کشورهای عربی در بازار اروپا افزایش داشته است .
یادگیری زبان عربی می‌تواند مزیتی باشد برای کارکنانی که می‌خواهند در این بازار کار کنند.

زبان اسپانیایی – یادگیری این زبان بازار آمریکایی‌ها را رشد می‌دهد.

برتری اسپانیایی‌ها در آمریکا و اروپا ، به خاطر 420 میلیون افرادی که با زبان مادری خود صحبت می‌کنند این زبان به‌صورت رسمی و ملی در44 کشور شامل آمریکا صحبت می‌شود.
در حال حاضر افرادی که اسپانیایی صحبت می‌کنند بعد از مکزیک در آمریکا هستند تا سال 2050 ، 30% جمعیت آمریکا ،جمعیت کسانی که زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند .
قدرت خرید جمعیت لاتین در آمریکا افزایش داشته و این نشان می‌دهد که آن‌ها به کسانی نیاز دارند که خدماتی ارائه کنند
در سال 2014 در اکثر مصاحبه‌های شغلی آمریکا ، زبان اسپانیایی پرسیده شده است

زبان تجاری – زبان پرتقالی

در المپیک تابستان 2016 و مسابقات جام جهانی 2014 در برزیل ، زبان پرتقالی موردتوجه جهان قرار گرفت.اقتصاد برزیل به‌طور پیوسته در حال پیشرفت است و تجار علاقه‌مند هستند به بازار برزیل وارد شوند.

زبان پرتقالی در جهان یکی از 10 زبانی است که بیشتر صحبت می‌شود و دومین زبانی است که در آمریکای لاتین صحبت می‌شود. 215 میلیون صحبت کننده پرتقالی جهان در برزیل هستند پرتقال و قسمتی از آفریقا با این زبان صحبت می‌کنند

بر اساس نظر UNESCO ، زبان پرتقالی پتانسیل زیادی دارد که در آفریقا و جنوب آمریکا ، زبان بین‌المللی شود.

زبان تجاری – روسیه

بین 200 تا 260 میلیون مادری زبان در سطح جهان روسی صحبت می‌کنند. بهترین شرکت‌های تولیدکننده نفت جهان و منابع طبیعی و انرژی در روسیه فعالیت می‌کنند و مهم‌ترین بازار کالاهای آمریکایی است

یادگیری زبان های تجاری می‌تواند به موفقیت شما در ارتباطات بین‌المللی و کار در سازمان‌های بین‌المللی کمک نماید با ثبت نام در دوره زبان انگلیسی تجاری ، سفر به تجارت بین‌المللی را شروع نمایید.

 

 

 

دوره زبان تجاری انگلیسی